Międzynarodowa karta SIM w Truphone

Truphone-miedzynarodowa-karta-SIMTruphone umożliwia posiadanie kilka zagranicznych numerów telefonów przypisanych do jednej inteligentnej i międzynarodowej karty SIM. Inteligencja karty polega na tym, że loguje się u dostępnych operatorów jak lokalny numer i zapewnia rozliczanie rozmów zagranicznych według korzystnych stawek lokalnych. Dzięki niej dzwoniąc do Niemiec, USA, Wielkiej Brytanii, Holandii, Hong Kongu czy Australii zapłacisz jak za połączenie lokalne, czyli po niższych stawkach.

W dużym uproszczeniu można to porównać do osoby, która nosi w kieszeni kilka telefonów, każdy z inną kartą SIM od innego operatora. Wyobraźmy sobie, że użytkownik ma telefon z polską kartą SIM, zagraniczną, z kartą do transmisji danych, itp. Dzięki rozwiązaniu Truphonete wszystkie karty SIM z różnym od siebie przeznaczeniem i różnymi numerami telefonów, można zredukować do jednej. Do karty SIM Truphone może przypisać wiele zagranicznych numerów telefonu.
Oczywiście możliwe jest przeniesienie do Truphone obecnego numeru telefonu. Truphone pomoże z załatwieniu formalności z tym związanych tak szybko i prosto jak to tylko możliwe.
Z Truphone kapitałowo powiązany jest rosyjski milioner Roman Abramowicz. Jest on właścicielem 23 proc. akcji firmy, za które zapłacił około 70 mln funtów. Udziały w firmie ma też znana medialna firma Burda Media.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s