Jak nie płacić za roaming?

Jak nie płacić za romaingPolacy podróżują, głównie od lipca do września, zazwyczaj w celach turystycznych, niestety wielu z nas ciągle płaci za roaming. I tu pojawia się pytanie: czy można za niego nie płacić? Opowiedź: TAK to możliwe z wykożystaniem aplikacji Voip Truphone. Ceny oferowanych przez Truphone usług dopasowują się elastycznie do Twoich potrzeb. Firma przygotowała szereg indywidualnych propozycji cenowych dla małych przedsiębiorstw, wspólne cenniki i plany dla dużych firm, a dla zaawansowanych technologicznie użytkowników plany dotyczące tylko transferu danych. Do każdego planu, do każdej oferty Truphone może zaproponować zestaw usług dodatkowych, których potrzebujesz.

To nie jest skomplikowane – po prostu skontaktuj się z naszym specjalnym zespołem obsługującym klientów biznesowych wysyłając maila na adres business.pl@truphone.com lub dzwoniąc na numer 732 400 907. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać plan taryfowy, który będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy. I już możesz nie płacić za roaming.

Możliwe jest również przeniesienie Twojego starego numeru. Truphone pomoże w przeniesieniu obecnych numerów telefonów do Truphone tak szybko i prosto jak to tylko możliwe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak wygląda cały proces przenoszenia, po prostu zadzwoń do nas. Dedykowany zespół do obsługi klientów biznesowych czeka na Twój telefon pod numerem 732 400 907.

Reklamy

One thought on “Jak nie płacić za roaming?

  1. Od grudnia korzystam z oferty i jak do tej pory jestem zadowolony. Średnio 3 razy w miesiącu podróżuję za granicę. W kraju jestem zwykle dwa tygodnie więc dzięki ofercie Truphone jestem w stanie sporo zaoszczędzić ;). Większość miejsc do których podróżuję jest już w strefie Truphona

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s