Aplikacja Truphone VOIP

Aplikacja VoipOsoby, które nadmiernie korzystają z komunikacji przez telefon dobrze wiedzą, że w dzisiejszych czasach stawki za minutę połączenia niekiedy potrafią zaskoczyć. Jest jednak pewien sposób, który umożliwia wyeliminowanie kilku zer z rachunku za telefon.  Aplikacje voip pozwalają na wykonywanie połączeń przez Internet.

W 2006 roku Truphone zaprezentował pierwszą na świecie  aplikacją pozwalając na darmowe połączenia przez Internet z poziomu smartfona. Od tamtej pory jest regularnie aktualizowana i rozszerzanana wszystkie kluczowe platformy – AndroidiOS i BlackBerry 10

Dziś, aplikacja VOIP Truphone jest lepsza niż kiedykolwiek wcześniej. Co możesz zrobić dzięki naszej aplikacji? Dzwonić za darmo przez Wi-Fi. Chronić swoje połączenia przed aktywnością programów szpiegujących. Sprawdzać koszty połączeń przed wybraniem numeru. Nawiązywać połączenia, nawet gdy nie masz zasięgu GSM. A to dopiero początek.

Aplikacje Voip stały się popularne dzięki temu, że komunikacja tą metodą jest bardzo tania. Za rozmowy międzynarodowe wystarczy zapłacić kilka groszy za minutę połączenia. W przypadku telefonowania w tradycyjny sposób, koszta te wynosiłyby kilkanaście razy więcej. Nic więc dziwnego, że apikacja voip to swego rodzaju dzieło na szeroką skalę. Warto zaznaczyć, że cała komunikacja odbywa się poprzez Internet. Jest on więc niezbędny do tego, aby zaistniała możliwość instalacji urządzenia w lokalu. Jeśli chodzi o cenę za urządzenie to można powiedzieć, że jest ona niewielka – już za około 200-300 złotych jesteśmy w stanie zakupić takie urządzenie. Z jego obsługą nie powinien mieć problemu żadna osoba, która pierwszy raz będzie chciała skorzystać z aplikacji Voip.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s