Komunikacja w firmie

komunikacja w firmieKomunikacja w firmie to wewnętrzna komunikacja, wśród wszystkich komunikacji przedsiębiorstwa: reklamowej, finansowej i sponsoringu, która przyczynia się do stworzenia wspólnego języka, połączenia jednostek w relacje z innymi i rozsiewanie należytych informacji, aby ułatwić wprowadzanie zmian”1
Firma nie może funkcjonować bez systemu komunikacji, gdyż nie istnieje wówczas możliwość oddziaływania grup na jednostki ani jednostek na grupy. Sprawny system komunikacji jest nie tylko nieodłączną częścią organizacji, ale też warunkiem prawidłowego rozdzielania funkcji decyzyjnych.


W dobie rozszerzających się kontaktów pracowników między organizacjami, w okresie globalizacji gospodarki ciągle trzeba będzie wyławiać główne idee. Będzie to tym trudniejsze, im mniej znane będą różnice kulturowe, które warunkują komunikowanie.

Komunikowanie staje się istotne dla rozwoju działalności gospodarczej. Z jednej strony przywódcy gromadzą informacje dzięki komunikowaniu się z otoczeniem i z własną organizacją. Z drugiej strony, komunikowanie się może być najbardziej skutecznym narzędziem pozwalającym osiągnąć wysoką sprawność opracowywanych strategii.
Komunikowanie w organizacji wiąże się również bezpośrednio z podstawowymi funkcjami zarządzania: planowaniem, motywowaniem, kontrolowaniem i organizowaniem.
Komunikowanie się jest istotnym procesem w każdej zorganizowanej całości. Jest procesem społecznym o niezmiernie ważnym znaczeniu dla funkcjonowania każdej grupy, organizacji lub społeczeństwa.

Truphone  – czyli tania komunikacja w firmie

Truphone jest odpowiedzią na wyzwania stojące przed nowoczesnymi organizacjami. Na jednej karcie SIM umieszczamy wiele międzynarodowych numerów, dzięki czemu jesteś po prostu łatwiej osiągalny. Oferta jest bardzo konkurencyjna, ponieważ w krajach Truphone Zone nie płacisz za roaming. Truphone oferuje Ci bezproblemowe korzystanie z naszych usług na całym świecie i sprawiamy, że problem zamiany kart SIM przestaje istnieć.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s