Oferta i cennik Truphone ujawnione

Cennik truphoneTruphone – międzynarodowy operator komórkowy stworzony z myślą o biznesie ogłosił swoją premierę w 3 kolejnych krajach: Polsce, Niemcach i Hongkongu. Kraje te dołączyły do Truphone Zone. Od teraz pracownicy międzynarodowych firm nie muszą martwić się o wysokie rachunki za opłaty roamingowymi w tych krajach.
Strefa Truphone Zone to obszar, w którym klienci Truphone nie ponoszą opłat za korzystanie z połączeń, SMS-ów oraz internetu. Wewnątrz strefy wszystkie połączenia traktowane są jak lokalne, co pozwala być stałym kontakcie, bez ryzyka wysokich kosztów za połączenia. Do tej pory w Truphone Zone były obecne: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Holandia i Australia.
– Jesteśmy pierwszą i jedyną globalną siecią bez granic. Objęcie trzech nowych krajów Truphone Zone stanowi realizację kluczowego celu na drodze do zniesienia barier w międzynarodowej komunikacji biznesowej. Z każdym nowo wprowadzonym krajem, nasi klienci odnoszą korzyści wynikające z dostępu do wspólnego międzynarodowego obszaru. W tym roku rozszerzyliśmy Truphone Zone do siedmiu państw zajmujących znaczącą pozycję w globalnej społeczności biznesowej. Ponadto sieć Truphone obejmuje 220 krajów, w których oferuje usługi telefonii komórkowej analogicznie do innych operatorów, także po obniżonych stawkach – mówi Steve Robertson, prezes Truphone.

Truphone umożliwia posiadanie kilku zagranicznych numerów telefonów na jednej karcie SIM (inteligentnej i międzynarodowej). Inteligencja karty polega na tym, że loguje się u dostępnych operatorów jak lokalny numer i zapewnia lepszą jakość połączeń oraz rozliczanie rozmów za granicą według korzystnych stawek lokalnych.
Warto zauważyć, że technologia Smart Caller ID firmy Truphone gwarantuje, że podczas każdego połączenia na ekranie odbiorcy wyświetlany jest zawsze lokalny dla niego numer telefonu. W przypadku chęci oddzwonienia, osoba po drugiej stronie nie musi martwić się o koszty połączenia – będzie ono zawsze lokalne. Stawki są zatem korzystne dla obu stron.

Klienci firmy Truphone mogą również korzystać z lokalnego transferu danych, bez opłat roamingowych, co pozwala na utrzymanie stałego kontaktu z pracownikami firmy.

Szczegółowe informacje na temat oferty oraz cennika Truphone są dostępne w oficjalnym biuletynie informacyjnym.

Oferta Firma – Truphone Zone

Dzięki planom taryfowym Truphone Zone połączenie lokalne to dla Ciebie również połączenie z jednym z krajów w Truphone Zone: Wielką Brytanią, Niemcami, Holandią, Stanami Zjednoczonymi, Hongkongiem czy Australią. Lista krajów, które należą do Truphone Zone, ciągle rośnie! Wykonywanie połączeń, transmisja danych czy wysyłanie SMS-ów jest traktowane we wszystkich krajach Truphone Zone jako aktywność w ramach jednego terytorium – jest to równoznaczne z brakiem opłat roamingowych. Dostępne są także tańsze pakiety i taryfy z limitami obejmującymi tylko Polskę.

Taryfa Plan 300 Plan 500 Plan 1000 Plan 2000
Abonament 150 zł 200 zł 300 zł 450 zł
Minuty 300 500 1000 2000
SMS-y 300 500 1000 2000
Internet 300 MB 500 MB 1 GB 2 GB

Oferta Firma – Truphone

Dla tych, którzy podróżują rzadziej, przygotowaliśmy plany zawierające pakiety minut, SMS-ów oraz transferu danych do wykorzystania w Polsce, w komunikacji z innymi użytkownikami Truphone. Plany te możemy łączyć z dodatkowymi pakietami, niezbędnymi podczas podróży lub też mogą pozostać niezmienne, jeśli chcemy dzwonić według bardzo korzystnych stawek, będąc za granicą lub wykonując połączenia międzynarodowe. Kilka numerów międzynarodowych na jednej karcie SIM W każdym z planów taryfowych Truphone oferujemy wiele numerów międzynarodowych podłączonych do Twojego telefonu, bez konieczności przekładania kart SIM. Numery te są zawsze aktywne i przyłączone do jednego rachunku oraz jednej poczty głosowej. Oznacza to, że osoby z Twojej międzynarodowej listy kontaktów zawsze mogą do Ciebie zadzwonić pod znany im, lokalny numer telefonu oraz według lokalnych stawek połączeń. Bez względu na to, gdzie jesteś. Dodatkowo, kiedy Ty dzwonisz do swoich partnerów biznesowych znajdujących się w Truphone Zone, na ich telefonach komórkowych wyświetli się Twój lokalny numer w danym kraju.

Oferta Firma – dodatkowe pakiety Truphone Zone

Truphone oferuje pakiety dodatkowe, które zwiększają możliwości połączeń w Polsce i w obrębie Truphone Zone. Dzięki nim zyskujesz pełną kontrolę, przypisując pracownikom pakiety uzupełniające, uprawnienia, dodatkowe numery telefonów lub możliwość wykorzystania dodatkowych funkcji telefonów BlackBerry.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s